O mnie

Nieruchomości to moja pasja i zamiłowanie od wielu lat.  Sprzedaż i kontakt z klientem to coś co napędza mnie do pracy. Jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości, dyplomowanym projektantem wnętrz architektura, dyplomowaną homestagerką (stylistką wnętrz), prywatnie również inwestorem nieruchomości.

Barbara Schwarz, światowa pionierka home stagingu, udowadnia w swoich badaniach, że zastosowanie home stagingu wpływa przeciętnie na 10% wzrost wartości nieruchomości oraz skraca czas jej sprzedaży średnio o 40%.

 

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Dzięki współpracy ze mną Twoja nieruchomość będzie odpowiednio przygotowana i zaaranżowana do sprzedaży lub wynajmu, tak aby zainteresowała jak największą ilość klientów.

Tak przygotowana nieruchomość znajduje większą ilość nabywców i sprzedaje się w krótszym czasie oraz z większym zyskiem.

 

Zapraszam do kontaktu

Marlena Kuliziak

Jak pracuję?

 

Patrzę na twoją nieruchomość jak klient który:

 • świeżym okiem i zupełnie obiektywnie spojrzy na lokum i powie nam co w nim urzeka, a co każe uciekać…

 • przygotowuję raport mieszkania, hotelu czy też innego lokalu komercyjnego w którym znajdują się :

  • szczegółowy opis każdego pomieszczenia,

  • wszystkich zalet i wad nieruchomości (zilustrowane zdjęciami),

  • listę zabiegów i zmian, które należy wprowadzić przed prezentacją mieszkania potencjalnym klientom,

  • opis kluczowej grupy docelowej (pod kogo szczególnie powinniśmy przygotować nieruchomość),

  • Po konsultacji czas na metamorfozę wnętrza i decyzję, czy robisz to sam czy zatrudniasz mnie na kolejny etap, sam wybierasz .

Z racji tego, że jestem również licencjonowanym pośrednikiem, po metamorfozie mogę sprzedać lub wynająć Twoją nieruchomość.