Mieszkanie z ogródkiem!

Mieszkanie na sprzedaż
894 370 PLN , Pow. 45,17 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,17 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk , Cygańska Góra
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 3
Numer oferty:
Styl774621
Cena za m2:
19 800 PLN
W ofercie naszego biura są dostępne inne nieruchomości.
KUPUJĄCY JEST ZWOLNIONY Z OPŁATY 2% PODATKU PCC

Przedstawiamy Państwu niezwykłą inwestycję. Już sama lokalizacja w spokojnej części jednej z najstarszych i najbardziej atrakcyjnych dzielnic Gdańska czyni ją wyjątkową.
Inwestycja to jeden budynek, a w nim znajduje się tylko 9 lokali.
Obszerne balkony, ogródki przydomowe na parterze, podziemny garaż przystosowany do osób z niepełnosprawnością ruchową. Zapewniamy też bezpieczeństwo poprzez kontrolę dostępu oraz monitoring.

Twoimi bezpośrednimi sąsiadami będą jedynie mieszkańcy domków jednorodzinnych. Tak komfortowe poczucie prywatności i wyciszenia w centralnej części Gdańska jest już właściwie niespotykane w ramach nowych przedsięwzięć deweloperskich.

Jednocześnie ta lokalizacja jest świetnie skomunikowana. Do Śródmieścia i Głównego Miasta możesz dojechać w kilka minut (2,5 km), podobna odległość jest do Wrzeszcza. W promieniu kilkuset metrów dostępne są: szkoła, markety, apteka, pasaż handlowy czy siłownia.

Zadzwoń i umów się na prezentację.

• Jestem z Państwem na każdym etapie procesu zakupu nieruchomości począwszy od wyboru oferty i jej prezentacji po finalizację transakcji i przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.
• Pomagam we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na zakup nieruchomości. Nasz doradca kredytowy bezpłatnie pomoże sprawdzić zdolność kredytową, przedstawi najkorzystniejszą propozycję spośród oferty 21 banków i sprawnie przeprowadzi Państwa przez proces realizacji kredytu..
Zaprojektujemy i wykończymy Twoja nieruchomość, a Ty połóż się i zrelaksuj.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Nieprawidłowy adres E-mail